Yağmur Deri | 1934'den beri Modanın Çağı
kurumsal

YAĞMUR DERİ

Yağmur Deri, tarihsel olarak güçlü bir üretim kültürüne sahip olduğumuz deri sektöründe, 400 yıllık bir aile mesleğinin verdiği sağlam temeller ile 1934’te Aydın'ın Karacasu ilçesinde kurulmuştur. Yıllardan beri süre gelen aile şirketi olma özelliğinin verdiği güvenle üretimin haklı gururunu yaşıyoruz.85 yıldır sektörde olan firma, yaklaşık bir asırdır devam ettirdiği dericilik mesleği ile ülkemizde önemli üretici firmalarından biri olmuştur.

Yağmur Deri uzun yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle, kaliteden ödün verilmeden, ayakkabı ve giyim sektörü hammaddesi için geniş deri seçenekleri sunmaktadır. İhtiyaç ve beklentilere göre en uygun ürün ve hizmet sunan Yağmur Deri, deri sektöründe temelleri asırlara dayanan bir sanayi lideri haline gelmiştir.

Profesyonel yönetim ve üretim ekibi ile, son teknolojilerin kullanıldığı fabrikalarımızda ayakkabı ve giyim sektörünün deri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak en çok terih edilen firmalardan biri olmuştur. Üretim kapasitesini ve kalitesini sürekli geliştirerek arttıran, tasarım ve moda çalışmalarını başarılı şekilde uygulayarak, Türkiye deri sektöründe başarılı bir marka olarak kendini kanıtlamıştır.

Geleneksel üretim kültürü ve yenilikçi üretim sistemini çeşitli AR-GE ve inovasyon çalışmalarıyla harmanlayarak gerçekleştirdiği deri üretimi ile markasına güçlü bir imaj oluşturmuştur.

Çevre bilinci ile hareket eden Yağmur Deri, gerçekleştirdiği üretimde kirliliği önlemek için çevre dostu kimyasalları kullanmayı kendine bir görev edinmiş ve bu konuda Türkiye’de başarılı ve öncü bir firma olmuştur.

85 Yıllık Tecrübe

Yaklaşık bir asırdır sahip olunan tecrübeyle, kaliteden ödün verilmeden işlenen derilerle sektörde kendini kanıtlamış ve kabul ettirmiştir.

Ürün Çeşitliliği

Ayakkabı ve giyim sektörünün tüm ihtiyaçlarını, beklentilerini karşılayacak geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Arge-İnovasyon

Geleneksel üretim kültürünün tecrübesini arge ve inovasyon çalışmalarıyla destekleyerek, yenilikçi bir üretim felsefesi oluşturmuştur.